Çalışma Saatleri Hafta İçi Saat 10.00- 23.00 Hafta Sonu 10.00-22.00

Iphone Telefon Tamiri

UZMAN IPHONE TEKNİK SERVİSİ - Premium Teknik Servis

Ekran onarım ve sıvı hasar onarımına ek olarak, Eryaman iPhone Center teknisyenleri diğer iPhone modellerinde oluşan sorunlar için geniş bir onarım yelpazesine sahiptir.

 6 Ay Garantili

Eryaman iPhone Center tamir ettiği ürünlere 6 ay garanti hizmeti sunar

  Aynı Gün Onarım ve Teslimat

Eryaman iPhone Center uzman teknisyenleri ile hızlı çözüme kavuşun.

 Kargolayın ya da Kendiniz Getirin

Arızalı ürünlerinizi bize getirebilir yada kargo ile gönderebilme imkanı.

Kalite politikamız gereği %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz

Hasarlı telefon ve tablet tamiri

 Hasarlı telefonlarınızın ve tabletlerinizin kullanımını ertelemeyin. Eryaman iPhone Center’a getirin kısa sürede çözüme ulaşın.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızda sorun mu yaşıyorsunuz ?

Eryaman iPhone Center telefon, tablet hizmleri yanında size bilgisayar ürünleriniz de de hizmet veriyor.

Kargolayın ya da kendiniz getirin

Ürünlerinizi ister kendiniz getirin isterseniz de biz gelip alalım.

Kapıda ödeme

Anlaşmalı kargo firmamız ile yapılan teslimatlarda kapıda ödeme hizmeti sunuyoruz.

İphone Telefon Tamiri 

Apple tarafından geliştirilen ve her bir modeli kullanıcıların fazlasıyla dikkatini çeken İphone marka cihazlar için zaman zaman garantili servis desteğine ihtiyaç duyulabilir. Oldukça kaliteli parçalardan oluşan İphone telefon tamiri için gerektiğinde orijinal parçayla yedek parça değişimi olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm işlemler, işinin uzmanı personellerle hizmet veren teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. İphone cihazlar için verdiğimiz her hizmet, garantimiz altındadır. Cihaza uygulanan işlemlerin hepsi, alanında mesleki eğitim almış, teknolojik yeniliklere göre de kendini geliştiren personellerimiz tarafından yapılmaktadır.  

Iphone marka tüm cihazlar için ihtiyaç duyulan servis desteğini, profesyonel hizmet anlayışıyla sunuyoruz. Sektör içerisinde belirli bir tecrübe ve mesleki bilgi açısından yeterliliğe sahip olan servisimizde, Iphone gibi kaliteli cihazların kullanıcılar için ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Bu bağlamda Iphone telefon tamiri konusunda ihtiyaç duyulan destek, kaliteli ve ekonomik açıdan avantajlı olacak şekilde sağlanmaktadır. Iphone telefonunuz arızalandığında anında bizimle iletişime geçip, çok kısa bir süre içinde cihazınızdaki tüm sorunlar giderilerek sıfır telefon ayarında geri teslim edilmesi ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Iphone telefon servisi olarak telefon tamiri konusunda daha önce yaşamadığınız bir hizmet deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz. 

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Iphone Teknik Servis Hizmeti 

Iphone telefon tamiri için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, ekip arkadaşlarımız öncelikle cihazı detaylı olarak inceler. Yapılan inceleme sonrasında cihazın sorunu belirlenir ve hızlı bir şekilde onarım aşamasına geçilir. İphone marka cihazlarda, belirlenen sorunlar için kasa değişiminden arka kapak değişimine, tuş değişiminden kamera değişimine kadar birçok işlem uygulanabilir. Profesyonel bir Iphone telefon servisi olarak parça değişimini, orijinal ve garantili olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Yedek parça stoğumuz çok geniş olduğundan, müşterilerimizi bekletme gibi bir sorunu kesinlikle yaşatmamaktayız.  

Iphone cihazlar için ihtiyaç duyulan tüm servis hizmetlerini, kaliteli teknik servis anlayışıyla yerine getiriyoruz. Cihaz arızaları büyük küçük farketmeksizin uzman ekibimiz tarafından giderilmektedir. Sorunun boyutunu ve servis ücretini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Iphone telefon tamiri konusunda servis kalitesi kadar fiyatlar da kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar arızanın türüne, boyutuna ve uygulanan işleme göre değişiklik gösterdiğinden sabit bir fiyattan söz edilemez. Ancak, Iphone telefon servisi olarak sağladığımız geniş yelpazede hizmete ek uygun fiyat politikasıyla da en kaliteli hizmeti alacağınızı garanti edebiliriz.  

Cevabınızı bulamadınız mı? Sorunuzu gönderin.