Çalışma Saatleri Hafta İçi Saat 10.00- 23.00 Hafta Sonu 10.00-22.00

Hakkımızda

Eryaman iphone ServisPhone Center , ilkeli  ve yenilikçi hizmet anlayışı ile  iletişim sektöründe   Apple iPhone, Samsung, Huawei, Oppo ve Xiaomi telefonlara sunduğu teknik servis ve yerinde tamir hizmetinin yanı sıra bir çok markaya da hizmet vermektedir. Özel olarak hazırlanmış  Antistatik (ESD) çalışma koşullarında, konusunda uzman sertifika ve İSO 9001 kalite belgeli teknik ekiplerimizle telefonunuzu 30 dakika içinde tüm sorunlarını  tamir ediyor, tüm işlemlere garanti veriyoruz.
 
Müşterilerimiz bizim için her şeydir; onların ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına için sürekli olarak büyümek, işlemlerimizi ve tekniklerimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. 6 Aylık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olmasına ne kadar değer verdiğimizin bir örneği, nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Her gün müşterilerimiz bize ne kadar mutlu ve iyi olduklarını söylemeye devam ediyor. Bu da gösterdiğimiz çabaya değiyor.
 
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 
İphone Center sıfır şikayet parolasıyla çıktığı bu yolda siz değerli kullanıcıların ve bayilerimizin desteğiyle, İphone Center teknolojik altyapısı, çözüm odaklı çalışma sistemiyle her geçen gün kendini geliştiriyor.
 
Doğayı Koruyoruz. Dünyanın, onu tanıdığımız haliyle, yaşamak için daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak için büyük ilgi gösteren bir şirket olarak eski, kullanılmış pilleri ve parçaları doğru bir şekilde geri dönüştürerek cihazların ömrünü uzatmak ve iyi durumdaki elektronik cihazların çöpe gitmesini engellemek için onları onarıyoruz. Bu uygulamalar, karbon ayak izimizi en aza indirmemizi sağlar ve doğa üzerinde olumlu etki bırakır. Doğayı korurken ekonomik anlamda sizlerinde yanında oluyoruz. Çöpe atmayın bize sizin için yenileyelim.

 

Cevabınızı bulamadınız mı? Sorunuzu gönderin.